Win kaarten voor de Plant Manager of the Year 2025!
Op 25 september staat de procesindustrie in het zonnetje tijdens de Plant Manager of the Year 2025 in Emmen – en jij kan erbij zijn! De VNCI mag namelijk kaarten weggeven voor dit bijzondere evenement.
Tijdens de feestelijke verkiezing worden de meest inspirerende plant managers van Nederland geëerd: leiders die uitblinken in veiligheid, productiviteit, duurzaamheid en maatschappelijke betrokkenheid.
De dag biedt meer dan alleen de verkiezing: deelnemers krijgen een exclusieve rondleiding door het industriële cluster in Emmen, gevolgd door een talkshow over baanbrekende industriële projecten. Het is dé plek om vakgenoten te ontmoeten, kennis te delen en inspiratie op te doen voor een toekomstbestendige industrie.
Doe mee en win!
Wil jij samen met een collega aanwezig zijn? Doe dan mee aan onze fotowedstrijd met het thema:
“Trots op onze plant”
Dat kan van alles zijn: een overzichtsfoto van de fabriek, een detail van een machine, een team in actie, of juist een verrassend perspectief. Laat zien waar jullie trots op zijn!
De drie mooiste, leukste of origineelste inzendingen winnen elk twee tickets ter waarde van € 499,- per stuk voor de Plant Manager of the Year 2025. Bovendien worden de winnende foto’s gepubliceerd op onze website en LinkedIn.
Hoe doe je mee?
- Stuur je foto vóór 3 september naar Lotte Vollebregt via vollebregt@vnci.nl of deel je foto op LinkedIn en tag de VNCI
- Vermeld daarbij je naam, functie en organisatie
- De winnaars ontvangen uiterlijk 5 september bericht
Mis deze kans niet om samen met collega’s de kracht en innovatie van de Nederlandse procesindustrie te vieren!
Meer informatie over het evenement vind je op de website.