<< Bekijk alle nieuwsbriefartikelen
Aanmelden project sociale innovatie
Uitgave: Nieuwsbrief 2012 week 39
>
Categorie:
VNCI Onderwijs en innovatie
>
Datum: 25 Oct 2012
De VNCI en het Topteam Chemie moedigen chemiebedrijven aan zich te melden voor de ‘Expeditie Sociale Innovatie’. Dat is een project waarin twaalf bedrijven uit diverse topsectoren individueel en gezamenlijk met sociale innovatie aan de slag gaan. Ze brengen daarvoor zelf casussen aan. In een reeks workshops en intervisiebijeenkomsten passeren concepten als het Nieuwe Werken, flexibel roosteren, de lerende organisatie, duurzame inzetbaarheid, Leven Lang Leren en cross-sectorale samenwerking de revue.
De ‘expeditie’ is een concept van MVO Nederland in samenwerking met Syntens en TNO. VNCI en Topteam Chemie juichen het initiatief van harte toe. De expeditie is bedoeld voor ondernemers en managers met eind-verantwoordelijkheid voor een bedrijf(sonderdeel) bij organisaties met meer dan 50 medewerkers. VNCI en topteam adviseren bedrijven zich aan te melden en helder een casus voor sociale innovatie aan te geven met de daaronder liggende motivatie. De projectleiders gebruiken deze als selectiecriteria voor deelname. Na aanmelding volgt er een selectieronde door MVO Nederland. Deze zal begin december zijn afgerond.
De expeditie start op 24 januari 2013.
Start en aanmelding
In de volgende weblink is meer informatie over de expeditie, het programma, de kosten en de wijze van aanmelding te vinden:
http://www.mvonederland.nl/agenda/2013-01-24/expeditie-sociale-innovatie-topsectoren-januari-juli-2013.
Mocht u nog vragen hebben over de expeditie, dan kunt u contact opnemen met de initiatienemers of met Speerpuntmanager Onderwijs en Innovatie Nelo Emerencia van de VNCI (070- 337 87 45) of emerencia@vnci.nl.